Zde v prodeji originální autodíly Ford

MOBIL

  • +420 774 246 533
  • +420 606 246 533

ADRESA

Jeronýmova 289
Roudnice nad Labem
41301 Bezděkov

LPG a CNG ASA Adámek

Firma Stefanelli se řadí na světě mezi nejstarší výrobce LPG a CNG systémů. Jako jedna z mála firem vyrábí všechny součásti svého sekvenčního vstřikovaného LPG systému S.I.S. – reduktory, elektronické řídící jednotky, kabeláž, počítačový software, vstřikovače, senzory, filtry. Díky tomu je firma již přes 30 let světovým leaderem ve svém oboru a může tak rychle reagovat na jakékoliv změny a požadavky trhu.

LPG systém S.I.S. je vysoce kvalitní ryze italský systém, který splňuje čím dál přísnější požadavky plnění emisních limitů. SIS je produkt nové generace, snadno se instaluje a stejně tak snadno se udržuje.

S.I.S. lze instalovat na jakýkoli typ motoru o obsahu 3 až 12 válců, na všechny automobily s elektronickým zapalováním(full-group, sekvenční a polo-sekvenční), tak i do turbomotorů. Je vybaven velmi dobrým elektronickým systémem řízení, který je podporován účinnou mechanikou. Kromě toho je kompaktní a snadno se vejde do prostoru motoru. Reduktor S.I.S. je schopen dodávat palivo přímo do vstřikovačů a držet tak konstantní tlak. LPG řídící jednotka přijímá signál přímo z benzínové(centrální) jednotky vozidla, ta znovu zpracovává signál a převádí jej na vstřikovače, které zaručující výkon rovnající se provozu na benzin. Membránové vstřikovače jsou navrženy a kalibrovány pomocí počítačové automatické montážní linky, která umožňuje mimořádně přesnou kalibraci. Kromě toho byly naše membránové vstřikovače navrženy a testovány tak, aby byla jejich instalace snadná. Membránové vstřikovače Stefanelli jsou extrémně odolné vůči nekvalitnímu plynu.


Ethanol E85


Naše firma se zabývá i úpravou vozidel pro provoz na biopalivo Ethanol (dále jen E85). Tato úprava spočívá v montáži řídící jednotky motoru, jejímž hlavním úkolem je měnit délku vstřiku paliva a řídit složení směsi paliva. Prakticky nedochází k žádnému znehodnocení nebo nepovolené úpravě dílů, kabelových svazků, vstřikovačů a nedochází ani k žádnému zásahu do původní řídící jednotky motoru. Řídící jednotka je ryze český výrobek. Celý systém je plně automatický a nic nepřepínáte.

©2008, developed by webczech   [CNW:Counter]